Váš šatník je lepší, než si myslíte

Víte, co se zrovna nosí? Orientujete se s přehledem v sezónních kolekcích, a dokonce už i víte, co se chystá v té následující? Máte v malíku poslední články a doporučení od Vašich módních guru? Gratulujeme. Pak následující řádky asi nebudou pro Vás.

 

A teď dobrá zpráva pro nás ostatní. Nejste si jistá, co je zrovna v módě? Skvělé. Protože na tom vůbec nezáleží.

 

Mít plnou skříň „in“ věcí se hodí, když je vám -náct, studujete, nebo jste právě dostudovali a budujete si svoje místo v profesním světě.  Zkrátka když se hledáte, zkoušíte, nacházíte se a znovu zkoušíte. Móda je ideální pomocník při tom všem převtělování se do našich idolů.

 

Pokud jste překročili řekněme třicítku, už se trochu znáte a nejnovější hity jsou spíš zajímavou inspirací než nekompromisním ukazatelem směru. A právě tehdy začínáte s klidem doceňovat dlouhotrvající vztahy a nadčasové kousky ve svém šatníku.

 

A zároveň to nemusí být nuda.

 

  • Pokud chcete dát svému outfitu svěží nádech, kupte si třeba lak na nehty podle nejnovější módy. Detail, který vaší oblíbené kombinaci „džíny-tričko“ dodá na zajímavosti. Navíc ho za pár měsíců bez lítosti vyhodíte.

 

  • Osvěžte novou sezónu pár kousky aktuálně-módní bižuterie nebo jiných drobných doplňků.

 

  • Odstraňte svého nepřítele:

 

S naším šatníkem je to někdy stejné jako s dietou. Každá máme svoje tajné prohřešky. Celý den se držíme plánu a večer pak vezmeme ledničku lehkým útokem, nebo se v low-carb jídelníčku „ztratí“ čerstvě upečený kousek štrůdlu. Zkrátka mile rády něco občas přehlížíme, a přitom tím kazíme celý, jinak dobře fungující, efekt.

 

S šatníkem je to stejné.

 

  • Nemáte náhodou kabelku, kterou nosíte už jen ze zvyku?
  • Oblíbené boty, které jsou už trochu odřené?
  • Podprsenka, co má už nejlepší časy za sebou?

 

Než začnete upravovat svůj šatník nákupem nových věcí, nejdřív se zbavte starých „nepřátel“.

 

A zůstane vám prostor pro nové, přátelsky nadčasové kousky. Naše nabídka je plná modelů, které jen tak z módy nevyjdou.

 

Vaše Slowgraphy